Voting

Voting for Baylor Selena's dog

9. ledna 2013 v 15:21 | ~Kristen~
My všichni víme, že Selena Gomez je milovník psů, a "Baylor", již známe, je uvedeno v místě příkazu Teen.com pro nejroztomilejší zvířátko Celebrity.Mužete pro nej hlasovat.Já už jsem hlas dala a mužete tam videt i ostatní mazlíčky celebrit například pejska Belly Thorne.Je moc roztomilý.A tady na ukázku fotky pejska Seleny.Při kopírováni uvedte zdroj Dekuji.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Selena nominated "Shorty Awards"

9. ledna 2013 v 13:59 | ~Kristen~
Mám tu Nominaci pro Selenu. Omlouvám se za nepřesnost slov je to přeložené ze španelštiny;)

Stejně jako v loňském roce v roce 2012 a vyhrála jednu z kategorií pro "nejlepší herečku", se Selena opět nominován na "Shorty Awards" 2013 obřad, při které zadává nejlepší z médií, uznáním lidí a organizacím, které vyrábějí v reálném čase obsah přes krátkou Twitter, Facebook, Tumblr, YouTube, Foursquare, a zbytek na sociální síti.

Letos Selena Gomez na "Shorty Awards" byla nominována v několika kategoriích, které jsou: herečka, zpěvačka, charita, celebrity, hudba, komik a hrdina, mezi ostatními. Chcete-li hlasovat, musíte napsat Twitter z @ selenagomez po ", protože" (protože) uvést důvod, pro který se počítal tyto hlasování pro Selena, nebo ne. pak můžete vidět příklad:

I nominate @selenagomez for a Shorty Award in #actress because… she's the best actress of her generation

 
 

Reklama