Leden 2013

Holden globe after party

14. ledna 2013 v 19:23 | ~Kristen~ |  Appearences 2013
Selena po absolvování 70. edice Zlatý glóbus (leden 13) byla viděna na after party na ocenění, pořádané společností Warner Bros a InStyle v hotelu Beverly Hilton se nachází v Beverly Hills v Kalifornii.Pokud budeš chtít kopírovat použíj ikonku,kterou najdeš v menu nebo odkaz blog http://charming-gomez.blog.cz.Dekuji za pochopení adminka Kristen.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

13.1. going to golden globe awards

14. ledna 2013 v 19:14 | ~Kristen~ |  Candids 2013
Selena a Vanessa Hudgens byli spatřeny když opouštěly Vanessyn dum v neděli 13.ledna. Hvězdy Spring Breakers nastoupili do limuzíny a zamiřily na Golden Globe Awards.Pokud budeš chtít kopírovat použíj ikonku,kterou najdeš v menu nebo odkaz blog http://charming-gomez.blog.cz.Dekuji za pochopení adminka Kristen.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

13.1. CVS lekárna V Encino-Kalifornie

14. ledna 2013 v 18:58 | ~Kristen~ |  Candids 2013
Selena dnes (13. ledna), odpoledne byla spatřena paparazzi při odchodu z CVS lékárny, která se nachází v Encino, Kalifornie.Fotky jsou celkem kvalitní s Selene to o5 moc sluší.Pokud budeš chtít kopírovat použíj ikonku,kterou najdeš v menu nebo odkaz blog http://charming-gomez.blog.cz.Dekuji za pochopení adminka Kristen.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com


About Selena's concert

13. ledna 2013 v 13:04 | ~Kristen~ |  News
Pro Američany, kteří mají možnost jít 19. ledna do New Yorku, kde se koná Selenin koncert pro UNICEF, se naskytla skvělá příležitost. Selena vyhlásila soutěž, ve které vyhraje jeden fanoušek úžasnou cenu - v průběhu jejího koncertu bude moci psát na jejím oficiálním Facebooku aktuální informace o jejím koncertě! Dostane se tedy i do zákulisí a bude tak se Selenou trávit několik hodin! :)

Selenators!
Budete blízkosti NYC a chcete aktuální blog ze Seleniné show v Best Buy Theater Začal 19. ledna?
Selena hledá jednoho fanouška, který bude psát na její Facebook aktuální informace během jejího 3. výročního charitativního koncertu. Budete moci dělat reportáž před show, během meet and Greet (setkávání s fanoušky) a samozřejmě až Selena půjde na pódium.
Vaše zprávy může vidět 37 fanoušků na Seleniném Facebooku!
Vyplňte formulář a klikněte na 'subscribe', abyste měli šanci vyhrát:
Na formulář se můžete podívat ZDE.

11.1.Golden Globe with Vanessa Hudgens

13. ledna 2013 v 12:49 | ~Kristen~ |  Appearences 2013
Selena se 11.ledna zúčastnila akce Golden Globe (zlatý globus) Pre-Party, která se konala v Soho House v západním Hollywoodu, Kalifornie.Na fotkách je selena s Nickem Stynem a Vanessou Hudgens.Fotky jsou zatím jen dve a v celku nekvalitní.Ale i tak suprové.Pokud budeš chtít kopírovat použíj ikonku,kterou najdeš v menu nebo odkaz blog http://charming-gomez.blog.cz.Dekuji za pochopení adminka Kristen.
imagebam.com imagebam.com


11.1Steakhouse BOA West Hollywood

12. ledna 2013 v 18:24 | ~Kristen~ |  Candids 2013

Selena 11. ledna večer byla viděna, když šla do restaurace,která se nachází v Steakhouse BOA West Hollywood, Kalifornie. Podívejte se na obrázky níže:)Fotky nejsou moc kvalitní a je jich pomerne málo.Pokud budeš chtít kopírovat použíj ikonku,kterou najdeš v menu nebo odkaz blog http://charming-gomez.blog.cz.Dekuji za pochopení adminka Kristen.V celém článku najdeš více fotografií.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Beau Mirchoff about Selena

12. ledna 2013 v 18:13 | ~Kristen~ |  News
Herec Beau Mirchoff, který pracoval v renomovaných filmech a televizních pořadech, mluvil s ClevverTV na červeném koberci na Choice lidové Awards 2013, které žádaly o info o svých zkušenostech ze spoluprácí se Selenou ve zvláštním "Wizards of Waverly Place "kde herec řekl:" byla v pohodě, je to úžasné, je velmi dobrá a moc dobře se mi sní spolupracuje :) Mužete se ješte podívat na video níže :)

Twiiter news about UNICEF

12. ledna 2013 v 17:55 | ~Kristen~ |  Twitter messages
Selena dnes aktualizovat své sociální sítě, aby zahájila soutěž, kde herečka a zpěvačka hledá pro fanoušky, který aktualizoval svůj Facebook stránku a bude mít své více než 38 milionů fanoušků po celém světě, v průběhu akce UNICEF charity, která se bude konat již napřesrok v lednu 19 v New Yorku.(omluvte nepřesnost slov ..je to přeložené z googlu)Pokud budeš chtít kopírovat použíj ikonku,kterou najdeš v menu nebo odkaz blog http://charming-gomez.blog.cz.Dekuji za pochopení adminka Kristen.
A tady selena napsala na twitter
Want to live blog from @selenagomez's Charity Concert on 1/19 in NYC? Click here for details: smarturl.it/sgnyc

38 milions Fans ON FACEBOOK

11. ledna 2013 v 17:54 | ~Kristen~ |  News
Každý den oficiální Facebook stránky Selena Gomez dostává má nový "likes", a během několika minut, herečka a zpěvačka dosáhla 38000000 likes! Dej ji i ty svuj lajk :) Moc ji gratluju.Pokud budeš chtít kopírovat použíj ikonku,kterou najdeš v menu nebo odkaz blog http://charming-gomez.blog.cz.Dekuji za pochopení adminka Kristen.